در زندگی روزمره ممکن است اتفاقاتی رخ دهد و یا شرایطی پیش آید که مجبور به گفتن دروغ مصلحتی شویم. زنان معمولا" سعی میکنند با توسل به دروغهای ظریف و بی ضرر برخی موقیعتها را به سود خود تغییر دهند.

دروغ شماره 10 :من تو رو همین جوری که هستی دوستت دارم

آیا واقعا" تصور می کنید که او دوست ندارد هیچ تغییری در شما بوجود بیاید؟ هیچ تغییری؟ ممکن است همسرتان خواستار تغییرات زیادی در شما باشد مگر اینکه در ماه عسل بسر ببرید چون در این زمان شما یک مرد کامل برای همسرتان هستید. دیر یا زود او متوجه اشتباه خود خواهد شد.

دروغ شماره 9 :من عاشق رفت و آمد و معاشرت با دوستان تو هستم

گذشه از اینکه دوستان شما تا چه اندازه جالب می باشند، همسرتان علاقه ای به حضور مداوم آنها در کنار شما ندارد. اگرچه ممکن است در روزهای اول بروز ندهد ولی بالاخره صبرش تمام شده و شما را از این کار منع خواهد کرد.

دروغ شماره 8 :جم و جور کردن خونه را دوست دارم

این هم از آن دروغ هایی است که همسر شما ممکن است در اوایل ارتباط شما بیان کند. اینکه "دوست دارم ظرفهای نشسته را بشویم"، "لباسهای کثیف تو را شسته و اتو کنم"، دیری نخواهد انجامید که این دروغ او نیر برملا خواهد شد و از شما خواهد خواست که نوبتی ظرفها را بشویید و زحمت جوربهایتان را خودتان بکشید.

دروغ شماره 7 :من عاشق خانواده تو هستم

اگر مرد خوش اقبالی باشید همسرتان ممکن است دروغ نگوید که دوست دارد با خانواده شما رفت و آمد کند. اگرچه شاید او از آنها شما متنفر باشد ولی برای اینکه احساسات شما جریحه دار نشود راستش را نخواهد گفت. برای اینکه علاقه واقعی هسمرتان را نسبت به خانواده خود بفهمید کافی است به او بگویید که مادرتان برای فردا شما را به نهار دعوت کرده و به عکس العمل همسرتان توجه کنید: اگر تمامی عضلات صورتش سفت شد و با یک لبخند زوری زیر لب و آرام گفت "خیلی خوبه" آنوقت نتیجه بگیرید که او کشته مرده خانواده تان نیست.

دروغ شماره 6: من عاشق ورزش هستم

این هم از آن دروغهای روزهای اول زندگی است. او برای اینکه نشان دهد با زنهای دیگر متفاوت است و اینکه دارای علایق مشترک با شما میباشد پا به پای شما جلوی تلویزیون می نشیند و تا دیر وقت فوتبال تماشا می کند ولی بعد از گذشت چند ماه شکایتها شروع شده و متاسفانه دیگر نخواهید توانست با خیال راحت به تماشای فوتبال بنشینید.

دروغ شماره 5:از اینکه می گویی چاق هستم اصلا دلخور نمی شوم

فرقی نمی کند که شما چه می گویید، در هر صورت او عصبانی می شود. اگر بگویید که خیلی زیبا است متهم میشوید به دروغگویی چرا که او فکر می کند گفته شما صرفا برای آرام کردن او و نرنجیدن بخاطر چربیهای اضافه اش است. از طرف دیگر اگر اضافه وزنش را گوشزد کنید قطعا" یک دعوای حسابی در اتاق نشیمن شما رخ خواهد داد.

دروغ شماره 4: حق با تو است

خیلی وقتها بحث و جدال شما با همسرتان با این جمله او تمام می شود: "باشه حق با تو ست، تو خیلی بهتر از من می فهمی". همسر شما فقط برای بریدن صدای شما این جمله را می گوید در حالیکه هنوز اعتقاد دارد که حق با اوست و کسی که اشتباه می کند ��ما هستید و پیش خودش میگوید: " بالاخره می فهمه که اشتباه می کنه" و سپس به دنبال دلیلی برای توجیه حرفش خواهد گشت.

دروغ شماره 3:برایم مهم نیست که به زنهای دیگر نگاه کنی

اگرچه ممکن است همسرتان برای اینکه وانمود کند که زن خونسرد و روشن فکری است این دروغ را بشما بگوید اما او دوست ندارد که شما حتی به یک ماکت زن مو قرمز پشت ویترین مغازه نگاه کنید. او می خواهد که نگاه شما فقط به او باشد و نه دیگری. بنابر این اگر او به شما گفت که مهم نیست و اذیت نمیشود هیچگاه چشمان خود را بیش از اندازه به اطراف منحرف نکنید چون در غیر اینصورت باید منتظر ضربات محکم به سر و صورتتان باشید!

دروغ شماره 2 : پول برای من هیچ اهمیتی ندارد

پول اهمیت ندارد، ولی مقدارش چرا! هر چند ممکن است درست نباشد که بگوییم همه زنها موجودی حساب بانکی همسرشان برایشان مهم است ولی اکثر آنها دوست دارند که از لحاظ اقتصادی در یک حد متعادل و رفاه نسبی قرار داشته و دارای استقلال مالی باشند.

دروغ شماره 1 :نگران نباش عزیزم، این برای همه پیش میاد

اکثر مردان در مرحله ای از زندگیشان موقتا" دچار ناتوانی جنسی می شوند و اکثر زنان نیز از این موضوع مطلع هستند. با این حال این مساله بدان معنا نیست که همسر شما شاکی و دلخور نمی شود. این دروغ یکی از چندین دروغ جنسی میباشد که زنان برای جریحه دار نشدن احساسات همسرشان به آنها می گویند، دروغهایی که خوشبختانه مضر نیستند. در نهایت حتی اگر شما برای همسرتان یک شریک جنسی ایده آل نباشید، همسرتان از بین همه مردان شما را انتخاب کرده بدون اینکه خوب یا بد بودن آمیزش برایش فرقی داشته باشد.

آهنگ زندگی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه