دل خانم‌ها برای چیزهای کوچک و بی‌اهمیت شور می‌زند و بی‌مقدمه نگران می‌شوند. چیزی که شما آقایان باید روی آن کار کنید این است که او را بخندانید و غم‌ها را از او دور کنید!

اول از همه صداقت

خانم‌ها برای اعتماد و درک متقابل در زندگی ارزش زیادی قائل هستند. وقتی شما دروغ می‌گویید، اعتماد او را از خودتان سلب هستند. مثلا وقتی از شما سوال می​کند فلان لباس چقدر به او می‌آید؟ در دل می‌خواهد شما با صدای بلند و رسا این موضوع را اعلام کنید که «عزیزم مثل ماه شب چهارده شده​ای!» بله، این صداقت مورد انتظار خانم​هاست... تا زمانی که از این نظر مراقب باشید، احساسات او جریحه​دار نخواهد شد و او ممنون شما خواهد بود!

شوخ طبعی یک چیز شخصی است


می توانید گناه این را گردن هورمون‌ها بیندازید، اما دل خانم‌ها برای چیزهای کوچک و بی‌اهمیت شور می‌زند و بی‌مقدمه نگران می‌شوند. چیزی که شما آقایان باید روی آن کار کنید این است که او را بخندانید و غم‌ها را از او دور کنید! حس شوخ​طبعی و بذله​گویی شما به نفع​تان خواهد بود. در این زمینه تذکر یک مسأله ضروری است؛ اینکه شوخ‌طبعی یک امر خصوصی است و وای به حالتان اگر در جمع قصد مجلس​گردانی (شوخ​طبعی داشته باشید!

شما یک ستون هستید

خانم‌ها خیلی خوب از پس خودشان بر می‌آیند اما همگی در اعماق قلب خود دوست دارند کسی از آنها محافظت کند. هیچ​چیز مانند اطمینانی که بابت همراهی او می‌دهید نمی‌تواند او را راضی و خوشنود کند. یادتان باشد او دوست دارد به شما تکیه کند و شما باید مثل یک کوه یا حداقل یک پشتی، مقاومت وزن او را داشته باشید! اگر لازم است جایی به دفاع از او برخیزید، تردید نکنید.

باهوش و منطقی

خانم‌ها جذب مردانی می‌شوند که باهوش هستند و حرف‌های عاقلانه می‌زنند. وقتی قرار است تصمیم مهمی گرفته شود، خانم ها از شما انتظار دارند احساس مسئولیت کرده و گند نزنید!

رعایت حریم خصوصی

اگر همیشه و همه​جا چهار چشمی مراقب او باشید، او از کشیک دادن‌های شما خواهد ترسید. تلاش شما برای ورود به حریم خصوصی زندگیش، او را می‌ترساند و مجبور می‌شود به دنبال پناهگاه مطمئنی بگردد

وفاداری

به خانمی که او را ملاقات کرده و دارید با او آشنا می‌شوید، وفادار باشید. برای یک خانم توهین است که مرد او به خانم‌های دیگر نیز توجه داشته باشد.

سوپرمن نباشید!

یک آدم خوب و معمولی و دوست​داشتنی. هیچ لزومی ندارد که شما رل ستاره​های خوش​قد و بالا و شاخ​شمشاد هالیوود را در زندگی ایفا کنید و لازم نیست هر لحظه و هر روز خودتان را به او اثبات کنید

توجه به ظاهر و اخلاق


موهای وز کرده و زندگی غیرمتعارف شما به تقلید از خواننده محبوب​تان، ممکن است توجه دختربچه‌ها را جلب کند اما خانم‌ها، مردهای آراسته و پاکیزه را دوست دارند. لباس‌های گشاد و نامرتب هیچ جذابیتی ندارند. یک آپارتمان کثیف و ماشینی که مث�� حیاط خلوت پر از زباله است، طرف مقابل را کاملا سرد و بیزار می‌کند.

تبیان

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه